DreamWed,forum ślubne,forum ślubno weselne - Regulamin

Właścicielem niniejszego forum jest firma WebProm zarejestrowana pod adresem ul. Armii Krajowej 11/7, 32-065 w Krzeszowicach.

www.dreamwed.pl/forum jest ogólnodostępnym, darmowym forum dyskusyjnym.

Administratorzy i Moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego Autora a nie Administratorów, Moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni (Administrtorzy i Moderatorzy) za te treści odpowiedzialności.

Na Forum zabronione jest zamieszczanie zdjęć, grafik i treści naruszających prawa autorskie i pokrewne osób trzecich oraz takich, które działają na ich szkodę. W przypadku naruszenia takich praw odpowiedzialność za to ponosi osoba, która zamieściła takie ww. na forum.

Forum, jak i zawarte w nim materiały, nie mogą być kopiowane bez zgody ich autorów i Administratora Forum.

Problemy techniczne należy zgłaszać do Administracji Forum po uprzednim upewnieniu się, że zaistniały problem nie wynika z winy Użytkownika.

Administracja jest autorytetem na Forum. Nie należy podważać ich decyzji ani prowadzić bezsensownej wymiany zdań próbując dojść swojej racji.

Zabrania się umieszczania na Forum treści pornograficznych, drastycznych ani żadnych linków do stron o takiej tematyce.

Sprawy prywatne, jak i wszelkie dane adresowe firm należy podawać na PW (prywatne wiadomości) lub email.

Na PW lub drogą emaliową powinny być też rozstrzygane wszelkie spory i powstałe niejasności. Zabrania się wszelkich kłótni na forum.

Rejestrując sie na forum zgadzasz się z postanowieniami niniejszego Regulaminu. Złamanie jego zasad może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Rejestrując się pamiętaj, że avatar i nazwa użytkownika nie mogą mieć charakteru reklamowego ani obraźliwego. Nazwa nie może zawierać w sobie adresu strony internetowej. Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz(począwszy od rejestracji) będą przechowywane w bazie danych.

Przyjmujesz do wiadomości, że Aadministrator i Moderatorzy tego forum mają dowolne prawo do usuwania, zmiany lub zamykania dowolnego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba bez informowania Autora o przyczynach decyzji.

Informacje podane przy rejestracji będą wykorzystywane w celach marketingowych przez właściciela niniejszego forum. Akceptacja niniejszego regulaminu jest jednoznaczna z wyrażeniem zgody na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail przy rejestracji newslettera forum thermofan oraz innych materiałów reklamowych. Administrator i Moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Sugerujemy: NIE podawaj swojego nazwiska w nicku

Regulamin może ulec zmianie. Zmiany obowiązują od momentu ich opublikowania na stronie: Regulamin


Wróć do strony logowania